Nie odbieramy? Na pewno oddzwonimy!

Dr n. med.

Mariola Mróz- Zawistowska

Ukończyłam studia medyczne na Krakowskiej Akademii Medycznej w 1984 r. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych uzyskałam w 1988 r., a drugi stopień w 1990 r. W związku z moimi zainteresowaniami podjęłam specjalizację w zakresie endokrynologii, którą uzyskałam w 1994 r.

sposób szczególny zainteresowałam się zmianami guzowatymi tarczycy i w roku 1999 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc rozprawy doktorskiej na temat wartości wybranych metod diagnostycznych w ocenie guzków tarczycy. Posiadam wieloletnią praktykę kliniczną pracując na oddziale kardiologii, a od 2007 r jestem ordynatorem oddziału endokrynologii. Jednocześnie od lat uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach, kongresach i sympozjach zdobywając liczne certyfikaty.

Od 10 lat prowadzę prywatną praktykę lekarską w zakresie chorób tarczycy, nadnerczy, chorób przysadki mózgowej, cukrzycy i zaburzeń endokrynologicznych towarzyszących schorzeniom ginekologicznym. Od wielu lat wykonuję również badania ultrasonograficzne tarczycy i gruczołów sutkowych. W związku z częstym współistnieniem zaburzeń endokrynologicznych z zaburzeniami nerwicowymi i psychosomatycznymi podjęłam studia podyplomowe „Podstawy psychoterapii”, a następnie psychoterapię szczegółową w Zakładzie Psychoterapii C.M. U.J. w Krakowie uzyskując w roku 2016 tytuł psychoterapeuty z możliwością prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem superwizji . Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychoterapeutycznego.

– Umów wizytę