dr robert suszko

Dr n. med. Robert Suszko

Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Pracę doktorską obroniłem na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi, w tym bólem i dysfunkcjami narządu ruchu. Pracuję na kierowniczych stanowiskach zarówno w Szpitalu jak i w prywatnych Centrach Medycznych. W swojej wieloletniej praktyce wykorzystuję najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii. Wykonuję USG narządu ruchu i nerwów obwodowych oraz badanie EMG. 

Jestem autorem wielu programów rehabilitacyjnych w różnych schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawu barkowego, biodrowego i kręgosłupa. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia ,w tym terapię manualną. Interesuje się nowatorskimi metodami leczenia bólu w tym wykorzystaniem niskich temperatur w medycynie.

Aktywnie uczestniczę w pracy wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych. Gazeta Krakowska wyróżniła mnie jako lekarza godnego polecenia w Małopolsce.

Certyfikaty

Opinie o lekarzu

Znakomity specjalista

„Znakomity specjalista, dwukrotnie miałem okazję przekonać się o bardzo wysokich kwalifikacjach doktora Suszko. Zawsze trafna diagnoza. Po dokładnym badaniu szczegółowo objaśnia problem. Poza tym to bardzo sympatyczny człowiek.
– Andrzej (ZnanyLekarz)

Wzór dla lekarzy

„Wzór dla lekarzy, po leczeniu u dr Suszko, Dziękujemy z całego serca, doktorze jest pan wspaniałym człowiekiem, lekarzem z powołania. (…)”

– Ania (ZnanyLekarz)

 

Cennik usług

UsługaCena
Konsultacjaod 180 zł